SC/APC Simplex Fiberoptisk Loopback

Kort beskrivelse:

● Lavt innsettingstap, høyt returtap

● Brukervennlig, kompakt størrelse

● PVC- eller LSZH-jakke

● PC/UPC/APC polering

● God utskiftbarhet og repeterbarhet

● Samsvar med Telcordia GR-326-CORE-spesifikasjonen

● 100 % funksjonelt testet som garanterer ytelse og integritet

● Kompatibel med Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM og Gigabit Ethernet

● Fiberen G657.A1 ,G657.A2 Kan velges.0,9 mm eller 2,0 mm


Produkt detalj

Produktetiketter

Egenskaper

Fiber Optic Loop back-moduler kalles også optiske loop-back-adaptere.

Fiber Optic Loop-rygger er designet for å gi et medium for returlapp for et fiberoptisk signal.

Vanligvis brukes den til fiberoptiske testapplikasjoner eller nettverksrestaureringer.

For testapplikasjonene brukes loopback-signalet for å diagnostisere et problem.

Å sende en loop-back-test til nettverksutstyr, en om gangen, er en teknikk for å isolere et problem.

På samme måte som patch-ledninger, kan fiberoptiske sløyferygger være med forskjellige kappetyper og kabeldiametre, og de kan ha forskjellige avslutninger og lengder.

Fiberoptiske sløyfer har kompakt design, og de er kompatible med rask Ethernet, fiberkanal, ATM og Gigabit Ethernet.

Vi tilbyr også skreddersydde sammenstillinger forfiberoptisk sløyfe bakside.de vanlige typene av fiberoptiske sløyfer er: SC fiberoptiske sløyfer, FC fiberoptiske sløyfer, LC fiberoptiske sløyfer, MT-RJ fiberoptiske sløyfer.

Fiberoptisk sløyfe bakKabler, som er med forskjellige kontakter inkludert ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ etc

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

applikasjoner

Sammenkobling av utstyr

Loopback for nettverk

Komponenttesting

Parametere

Singel modus

Multimodus

OM3 10G

Koblingstype

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Kabeltype

Simplex kabel

Jakkefarge   

Gul

ELLER/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Innsettingstap

≤0,1dB

≤0,2dB

≤0,2dB

Returner tap

≥50dB(UPC)

/

/

Utskiftbarhet

≤0,2dB

≤0,2dB

≤0,2dB

Repeterbarhet (500 paringer)

≤0,1dB

≤0,1dB

≤0,1dB

Strekkstyrke

≥5 kg

Driftstemperatur

-20~+70ºC

Lager temperatur

-40~+70ºC


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Skriv din melding her og send den til oss

    Produktkategorier